top of page

ASTROMALA

Artık isteyen herkesin ASTROMALA’sı olacak!Eksik ya da fazla elementlerinizi ve zararlı konumdaki gezegenlerin etkisini dengelemek için taşların şifalı etkilerinden yararlanmak ister misiniz?

Sevgili Sinem (@moodandflow) ile biz de elimizi taşın altına koyuyoruz ve bizi çok heyecanlandıran ASTROMALA projesini başlatıyoruz.

Öncelikle ben, doğum haritanıza özel olan dengesizlikleri ve onların hayatınıza getirdiği pürüzleri tek tek inceleyerek size yorumlarım ile birlikte PDF halinde iletiyor olacağım. Bu pürüzleri toparlamak için ise sözü Sinem’e vereceğim daha doğrusu sizi onun ellerine emanet edeceğim. Etkileri dengelemek için gerekli olan taşları o söyleyecek ve ona göre bir mala hazırlayacak. Yani tamamen size özgü, sizin için tasarlanacak bir mala, hazırlarken de size özel niyetlerle düğümleri atacak ve yolunuza ışık tutma niyeti ile hazırlanan doğum haritası yorumu olacak.

Umarım siz de bizim kadar heyecanlanmışsınızdır. Detaylı bilgi için bize mail gönderebilirsiniz.

birdamlastroloji@gmail.com - moodandflow@gmail.com

Sevgiler,

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page