top of page

Bol Mesajlı Bir Hafta!

Bol mesajlı bir haftaya merhaba!

Venüs, Neptün, Ay Düğümleri, Balık Yeni Ayı... Bu hafta evren adeta her gün kulağımıza fısıldayacak, bazı gelişmelerin yaşanması için koşulları hazırlıyor olacak. Venüs’ün Ay Düğümleri ile açısı ikili ilişkilerde kadersel olayların gerçekleşebileceği, başlangıçların ve bitişlerin hayrınıza olacak şekilde gerçekleşeceğini söylüyor. Perşembe günü yaşanacak olan Neptün ve Güneş kavuşumu hedefleriniz ve geleceğiniz konusunda bazı dağılmalar, belirsizlikler yaşasanız da bütün bunları tekrar içselleştirip belki yön değişikliği yapmanız gerektiğini hissedeceksiniz. Bu hafta iç sesinizi bol bol dinleyin. Cumartesi günü yaşanacak olan Balık Yeni Ayı’nda ise arınmadığınız ne kaldıysa, şifalandırmanız gereken ne varsa daha iyi olmak için çok güzel bir enerji var. Özetle bu hafta geleceğinize yön verebileceğiniz bir hafta olacak.

Bütünün hayrına olsun...

Haftanın burçlara etkisi:Koç: Bu hafta sezgilerinize kulak verin. Aradığınız cevapları iç sesiniz size fısıldıyor olacak. Daha izole kalmak isteyeceğiniz bir hafta. Bu haftayı kendinize daha çok vakit ayırarak geçirebilirsiniz. İçinizde yeni umutlar, yeni düşünceler, kaynağını bilmediğiniz ama sizi mutlu eden tohumlar yeşeriyor. Bu hafta daha çok su ile haşır neşir olmanızda fayda var. Sizin gibi hareketi seven birinin akışta kalmayı öğrenmesi için güzel bir fırsat var. Koşulsuz sevginin ne olduğunu anlamaya çok yakınlaşıyorsunuz. İçinizdeki merhametli siz ile tanışın ama bu sizin başkalarının davranışlarına safça bağlanmanıza sebebiyet vermesin.

Boğa: Bazı alışkanlıkları bırakıp yerine yenilerini ve daha güzellerini koymanın zamanı geldi. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanın. Hayal kırıklıklarınızı hatırlayın. Neden dolayı üzüldünüz. Ne beklediniz ama bulamadınız. Buna göre gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirin. Bazı düzenlemeler, güncellemeler yapabilirsiniz. Sizi üzen kişileri, olayları affedin, yükünü üzerinizden atın ve mutlu olabilmek için kalbinizde yeni yer açın.

İkizler: Sosyal statünüzde değişiklik olabilir. Evlilik, ebeveynlik ya da terfi gibi güzel gelişmeler yaşamak için uygun bir hafta. Kariyerinizi, görev ve sorumluluklarınızı idealize ederek, en mükemmel şekilde yerine getirmek isteyebilirsiniz ama bu sizi çok yorabilir. Denge önemli. Yenilikler sizi bekliyor. Yeni bir iş yeni bir sektör, yön değişikliği söz konusu. sizi daha mutlu ve hem maddi hem manevi anlamda daha fazla tatmin edecek olan seçeneği görmeye çalışın.

Yengeç: Göz önünde gibi görünen ama gizli saklı olan bazı konular ile inançlarınız sınanabilir. Bakış açınız burada önemli olacaktır. İdeallerinizi ve amaçlarınızı gözden geçirin Yapılması gerekenleri görmeye çalışın. Yeni bir eğitim, yurtdışına açılma, yabancı kişiler ile bir arada olma gibi konular söz konusu olabilir E-ticaret ya da sosyal medya daha hayatınızın içinde olacak. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Aslan: Maddi desteğe ihtiyacınız varsa arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz ya da manevi olarak ihtiyacınız olduğunda onların yanınızda olacağını görebilirsiniz. Hayatınızda köklü değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu sizin için çok daha iyi olacaktır. Değişime direnmeyin. Ne kadar akışta kalır, açık olursanız bu süreci o kadar keyifli ve rahat geçirebilirsiniz. Farkında olmadan para harcama ya da para kaybı yaşamamak için dikkatli olmakta fayda var.

Başak: Özel hayatınız ve iş hayatınız ne kadar dengeli ise bu hafta ilişkileriniz de o oranda dengeli olacaktır. Partnerinizi anlamak için özellikle bu hafta daha fazla mesai harcayın. Yanlış anlaşılmalara açık bir hafta. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkinizi başka boyuta taşımak isteyebilirsiniz. Romantik zamanlar için çok uygun bir dönem.

Terazi: Çalışma hayatınızda bilginizi kullanarak ön plana çıkabileceğiniz bir hafta. Yoğun bir hafta olabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Bağışıklığınızı güçlü tutun. Rahatsızlığınız varsa kontrolleri ihmal etmeyin. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilirsiniz. Daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Aşırı stres fiziksel rahatsızlıklara neden olabileceği için sakin ve dingin kalabilmek için ekstra efor sarf etmenizde fayda var.

Akrep: Keyfiniz için ihtiyacınız olandan fazlasını harcamaya meyilli olabilirsiniz. Ayağınızı yorganınıza uzatmaya özen gösterin. Sanatsal çalışmalara ya da yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz aktivitelere yönelebilir, çocuklarınız ile daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yenilikler var. Yeni bir çocuk sahibi olma durumu da yaşanabilir. Üretken ve verimli olabileceğiniz bir hafta. Değerlendirmekte fayda var.

Yay: Yeni bir yuva kurmak, aile olmak ya da yeni bir eve yerleşmek isteyebilirsiniz. Bunun için bazı koşullar oluşabilir. Atalarla, aile ile daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmiş ile ilgili bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. Köklerinizi hissetmenin ya da köklenmenin zamanı geldi. Bol bol topraklanma çalışması yapın. Geçmişiniz ile barışın ki başınızı geleceğe çevirebilin.

Oğlak: Akraba ya da kardeşler ile iletişimin yoğunlaşacağı, bilgi paylaşımının artacağı bir dönem. İletişiminizin sağlıklı kurulduğundan emin olmanız bazı yanlış anlaşılmaları önleyecektir. Yeni bir seyahat, eğitim planlaması yapılabilir. Taşınma yaşanabilir. Mekan değişikliği söz konusu olabilir. Taleplerinizi açıkça belirtmenizde fayda olacaktır.

Kova: Hobi olarak başlayan işlerinizi profesyonel hayatınıza katabilirsiniz. Sosyal çevreden maddi destek alabilirsiniz. Burada kendinizi ortaya koyma cesaretinde bulunmanız önemli olacaktır. Kendinize yeni gelir kapıları bulmanın dışında kendinizi gerçekleştirerek hak ettiğiniz değeri vermeniz öğreneceğiniz en iyi derslerden biridir. Her ne yapıyorsanız yapın aşırı idealist olmamaya çalışın.

Balık: Hayatınızın ana konularını gözden geçirmenin zamanı geldi. Keyif alacaklarınızın listesini yapın. Yeteneklerinizi kullanarak nasıl daha verimli ve üretken olacağınız ile ilgili kendinizden emin olmalısınız. Sonrasında gelen fırsatları bu gözle değerlendirip doğru kararlar alabilirsiniz. İçinize sinen adımlar atmaya çalışın. Sezgilerinizi dinleyin.

96 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page