top of page

Bu hafta o hafta...

2021'in en çok vurgulanan etkileşiminin (Satürn-Uranüs Karesi) kesinleşeceği haftaya geldik.

Haftaya Merkür-Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. Abartılı düşüncelerimizi, gerçeklikten uzak olan kararlarımızı, aşırıya kaçan fikirlerimizi, belki at gözlüğü baktığımız konuları tekrar gözden geçirmek için gökyüzü fırsat veriyor. Çarşamba günü ise bu yılın ön plana çıkan ve 3 kere tekrarlanacak olan Satürn-Uranüs karesi gerçekleşiyor. Eski ile yeni arasında bir mücadele vermek söz konusu olabilir. Burada amaç, artık size ve iyiliğinize hizmet etmeyen koşul, durum, fikir, iş, kişi, eşya her ne ise ondan kurtulup, yeniye daha iyisine, yararlısına kucak açmak. Konfor alanında kalmak isteyenler direnecek ama bundan sonra iki kere daha tetiklenecek olan bu açı, bu kişileri rahat bırakmayacaktır. Perşembe günü Güneş, Balık burcuna geçiyor. Daha akışta olacağımız bir ay bizi bekler. Sezgiler ve duygular yoğunlaşacak. Diğer taraftan bağımlılıklara dikkat etmekte ve onları şifalandırmaya çalışmakta fayda var. Cumartesi günü Venüs-Mars karesi kesinleşiyor. Kimisi için ateş ile barut bir araya gelerek kıvılcım yaratacak. Kimisi için ise çıkan ateş yakacak. Bu enerjiyi olumlu kullanmanın en iyi yolu size keyif veren hobilerinize yönelmek, enerjinizi bu alanda sarf etmek olacaktır.Haftanın burçlara etkisi:


Koç: Bu hafta mevcut sorunların çözümü konusunda oldukça pratik çözümler bulabilirsiniz. Hayallerinizi canlandırın ve yeni niyetler edinin. İçinde bulunduğunuz grubun çıkarlarına göre hareket etmenizde fayda var. Yaratıcılığınız oldukça artıyor. İlham perileri yanınızda olacak. Maddi imkanları arttırmak için gerekli motivasyona sahip olacaksınız.


Boğa: Kariyeriniz ile oldukça güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Anlaşmalar, yeni kararlar kapıda. Terfi bekliyorsanız bunun için de uygun bir dönem. Arkadaşlarınız içinde popülerliğiniz artacak. Bu dönemde sosyal yardımlar yapabilir, dernek ve kulüplere üye olabilirsiniz. Yeni bir ilişki ya da yeni bir çekim yaşanabilir.


İkizler: Hayatınızı daha anlamlı hale getirecek yeni fikirler içinizde belirecektir. Bununla ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili yeni sayfalar açabilirsiniz. Evlilik, hamilelik, terfi için güzel bir hafta.


Yengeç: Finansal hayatınızı düzene sokmak için önemli ve verimli kararlar alabilir, dışarıdan maddi destek görebilirsiniz. Yurtdışı ya da yurtdışı bağlantılı konular gündeminizde olacak. Daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.


Aslan: Partneriniz ya da ortağınız ile fikirsel alışverişler yapabilir bu sinerjiden güzel kararlar doğabilir. Sağlık problemleriniz varsa iyileşme yaşanabilir. Yine de sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Dışarıdan beklediğiniz bir para varsa gelebilir. Evlilik için güzel bir hafta.


Başak: Çalışma hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Günlük rutinlerinize güzel detaylar ekleyebilirsiniz. İlişkinizi bir üst seviyeye getirmek ya da yeni bir ilişki içerisine girmek söz konusu olabilir.


Terazi: Partneriniz ile fikirsel alışverişler yapabilir, iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Çalışma hayatınızın daha fazla ön planda olabileceği bir hafta. Evcil hayvan dost edinmek isteyebilirsiniz. Cinsel hayatınız renklenebilir.


Akrep: Aileniz özellikle babanız ile fikirsel alışverişler yapabilir, iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Flört hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Bunun dışında meditasyon, çemberler, yoga gibi aktiviteleri yapmıyorsanız bir değerlendirebilirsiniz


Yay: Kardeşleriniz ile olan iletişiminiz yoğunlaşabilir. Yakın çevreniz ile daha sosyal bir halde kendinizi bulabilirsiniz. Evlilik için ideal bir dönem. Aileniz ya da kendinizi konumlandırdığınız aileniz arasında ilgi odağı olabilirsiniz. Çalışma hayatınıza ufak sanatsal dokunuşlar yapabilirsiniz.


Oğlak: Yeni gelir kapıları ya da var olan maddi kazancın artması söz konusu olabilir. Kendinize daha çok güvendiğiniz bir dönem. Bu dönemde sağlıklı iletişim kurmak sizin için ekstra önemli olacaktı. Yanlış anlamalara hassasiyet var.


Kova: Kendinizi çok daha iyi bir şekilde anlatabileceğiniz, kendi gelişiminize odaklanabileceğiniz bir hafta. Hayatınız ile ilgili bazı kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Maddi kazançta artış yaşanabilir. Aileniz ile birbirinizi zıtlıklardan doğan bir güdüleme etkinliği içerisine girebilirsiniz.


Balık: İlham perileri yanınızda. Yaratıcılığınızı yazarak, okuyarak, iletişim kullanarak iletmelisiniz. Popülerliğinizin oldukça artacağı ve şanslı olduğunuz bir hafta. Sağlıklı iletişim kurmak özellikle bu hafta çok daha fazla önemli olacaktır.


166 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page