top of page

Farklılığın Güzel Olduğu Bir Hafta

Haftaya içinizdeki yaratıcıyı ve vizyoneri ortaya çıkartarak başlıyoruz. Venüs-Uranüs açısı ile ilişkilerde heyecan, canlılık, sıradışılık isteyebilirsiniz. Ani başlangıçlar, bitişler yaşayabilirsiniz. Size keyif veren aktivitelere daha farklı şekilde yaklaşabilirsiniz. Perşembe günü Mars, İkizler burcuna geçiyor. Başkaları ile iletişiminizde, dilinizin sert olmamasına dikkat edin. Gaf yapmamaya özen gösterin. Bu enerjiyi kendinizi ve bilginizi doğru bir şekilde aktarmak için kullanmakta fayda var. Cuma günü ise yaşanacak olan Merkür-Jüpiter kavuşumu, basiretli kararlar almak için çok güzel enerji yayıyor. Burada kendinizden emin olmak ile kibirli olmak arasında ince bir çizgi olduğunu hatırlamak gerek. Son olarak, Güneş’in Ay Düğümleri ile açısı gitmeniz gereken yön için bazı kadersel müdahalelerin gelebileceğini ifade ediyor. Kendinizi ön plana çıkartmanız gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz.Haftanın burçlara etkisi:


Koç: Kazancınızı arttırmak için farklı yollar deneyebilir. Para ile olan enerjinizi değiştirmek için güzel bir hafta. Bolluk enerjisini kendinize çekin. Yakın çevreniz ile olan iletişimimiz yoğunlaşabilir. Bu iletişimin kalitesini siz belirleyeceksiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için önce onları gerçekleşmiş gibi imgeleyin. Daha sonra o ana ulaşabilmek için atılması gereken küçük adımları planlayın. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir hafta. Size çıkış yolunu gösterecek. Bilginiz sayesinde parlayabilirsiniz.

Boğa: Beklediğiniz bir para varsa aniden gelebilir. Aklınızda olan hedefleriniz için hızlıca aksiyon alabileceğiniz bir hafta. Sahip olmak istediğiniz, almak istediğiniz neler var ise onlar için biraz dil dökmek, mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta. Terfi ya da motivasyonunuzu güçlendirecek konuşmalar yaşanabilir. Sosyal çevrenizle iletişiminiz yoğunlaşabilir. Popülerliğiniz artabilir.


İkizler: Başkalarının isteklerine ve arzularına uyum sağlama döneminin değişeceği bir zaman dilimi. Sizi mutlu edecek şeylerin listesini yapın ve hemen onları hayata geçirmeye başlayın. Hayatınızı daha anlamlı hale getirecek uğraşlar, eğitimlere başlayabilirsiniz. Kendinizi derinleştirebilirsiniz. Özellikle kariyer alanında güzel gelişmeler, bazı kadersel dokunuşlar yaşanabilir.


Yengeç: Gireceğiniz yeni sosyal ortamlarda karşılaşacağınız yeni kişiler bakış açınızı Çabucak öfkelenebilir, kaynağını bilmediğiniz bir sinir hali içerisinde olabilirsiniz. Bol bol sizi dinginleştirecek aktivitelerde bulunmakta fayda var. Fikirsel olarak bazı değişiklikler yaşanabilir. Borç alma- verme ile alakalı görüşmeler yapılabilir. Olaylara bakış açınızı değiştirecek haberler alabilirsiniz.


Aslan: Parasal konular gündeminizde olabilir. Maddi destek alabilirsiniz. Cinsel hayatınızın daha renkli olabileceği bir hafta. Sosyal çevre ve arkadaşlar ila bazı gerilimli zamanlar yaşanabilir. Sakin kalmakta fayda var. Fikir çatışmaları olabilir. Partneriniz ile entelektüel anlamda daha çok paylaşım yaşayabilirsiniz. Birbirinizle bol sohbetli ufuk açıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak maddi konularda avantaj elde edebilirsiniz ya da tam tersi çok harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz.


Başak: İşinizde yurtdışına açılabilir ya da daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bunun için farklı yollar deneyebilirsiniz Kariyer basamaklarını tırmanmak için bu hafta oldukça hareketli bir zaman dilimi. Normalden daha fazla çalışabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile ekibinizle bol bol fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ev ve iş arasındaki dengeyi bozmamaya çalışın aksi halde özel hayatınızda bazı gerilimler yaşanabilir.


Terazi: Evcil hayvan sahiplenmek isteyebilir ya da varsa onun bakımı ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Kendi hayatınızı ve hayat amacınızı sorgulayabilir. Bununla ilgili bazı adımlar atabilir. Farkındalık kazanabilirsiniz. Özellikle işe hobileriniz ile size keyif veren aktivitelerle başlayabilirsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız ufak değişiklikler daha rahat ettirecektir.


Akrep: Aşk hayatınız oldukça hareketli olacaktır. Yeni başlangıçlar niyetiniz varsa bitişler yaşanabilir. Sakarlıklara, kesiklere, yanıklara özellikle el bölgesi için dikkat etmekte fayda var. Aileniz ile daha çok vakit geçirebilir. Daha çok sosyalleşebilir. Bol sohbetli keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Harcamalarınıza daha özen göstermeye çalışın. Gereksiz harcamalardan kaçınmanız iyi olabilir.

Yay: Üzerinizde bazı sorumlulukları azaltıp aileniz ile daha fazla geçireceğiniz keyifli anların sayısını arttırabilirsiniz. Partneriniz ile bazı uyumsuzluklar fikirsel olarak yaşayabilirsiniz. Bu durumu orta yol bulma noktasına getirmeye çalışın. Zira yakın çevre ve akrabalarınızdan bu konuda isabetli tavsiyeler alabilirsiniz. Böylelikle ilişkinizi daha fazla sağlamlaştırma fırsatı elde edebilirsiniz.


Oğlak: Yeni hobiler edinebilir, spora başlayabilir ya da yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişim daha fazla ön planda olabilir. Çalışma hayatınızda ise kendinizi daha sağlıklı ve anlaşılır anlatmanız gerekebilir. Gerilimden uzak kalın. Yaptığınız işlerin görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece iş hayatında kendinizi ve yeteneklerinizi sergileyebilir, ön plana çıkabilirsiniz.


Kova: Gayri menkul alım satımı gerçekleşebilir. Evinizde tadilat, boya ya da dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Aşk hayatınız daha hareketli olacaktır. Heyecanınızın gerilim yaratmasına izin vermeyin. Kendiniz ile ilgili bazı kararlar alabilir. Hedeflerinizi net bir şekilde belirleyip harekete geçmek için planlar yapabilirsiniz. Sosyal faaliyetler ya da bazı yardımlar için para harcayabilirsiniz.

Balık: Kendinizi daha yaratıcı ve farklı şekillerde ifade edebileceğiniz bir haftadasınız. Bu durum aileniz tarafından anlaşılmayabilir ya da yadırganabilir. Sabırlı davranmanızda fayda var. Aldığınız bazı kararların isabetli olup olmadığı ile alakalı endişelere sahip olabilirsiniz. Yakın çevrenizden tavsiye almanızda fayda var. Gelecek ile geçmiş arasında kalabilir, adım atıp atmama ya da yeniliklere kendinizi açıp açmama konusunda çelişkiye düşebilirsiniz.

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page