top of page

Hasat Haftası...

Bu hafta Merkür retronun etkisinin geçmesi ile birlikte daha rahat hissedebileceksiniz. Yine de kendinize birkaç gün tanımanızda fayda var. Retro sürecinde çokça düşündüğünüz, taşındığınız, ertelediğiniz, yapmaktan çekindiğiniz konular için Mars-Plüton üçgeni ile adım atma cesareti gösterebilirsiniz. Bu enerjiyi iyi değerlendirmekte fayda var. Sportif faaliyetlere biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Perşembe günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile gerilen ilişkiler daha romantik bir enerjiye bürünebilir. Kova’nın mantıklı bakış açısı yerini duyguların seline bırakacaktır. Cuma günü Jüpiter’in Ay Düğümleri ile uyumlu açısı finansal anlamda toparlanmalar yaşayabilir, maddi destek görebilirsiniz. Cumartesi ise Başak Dolunay’ı gerçekleşecek, Hasat dolunayı. Bilginizi eğer iyiye kullandıysanız, kendiniz için yeteneklerinizi sergileyerek kullandıysanız, dürüstlükten ödün vermediyseniz iyiliğinizin ödülünü alacağınız bir dolunay var.Haftanın burçlara etkisi:

Koç: Sosyal çevrenizin dönüşmesi, gelecek planlarınızın dönüşmesi kendinize verdiğiniz değeri de değiştirdi. Kendinizi daha sağlıklı, hakkaniyetli değerlendirebilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. İlham perileri sizinle. Kendinizi manevi konulara daha yakın hissedebilirsiniz. Bu etki aynı zamanda bazı bağımlılıklarınızı da ortaya çıkartabilir. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için uygun bir hafta. Özel hayatınızda açık olmanızda fayda var. Biraz daha içe kapanma enerjisi var. Şimdiye kadar kullanmadığınız bazı yeteneklerinizi açığa çıkartabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanın.

Boğa: Kariyer değişikliği kaçınılmaz olabilir. Otorite figürleri ile gerilim yaşayabilir, bazı manipülasyonlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça zengin. Flört hayatınız hareketlenebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da tek başına hayattan keyif almayı deneyimleyebilirsiniz.

İkizler: Yurtdışı ya da eğitim ile ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Bazı inançlarınızı dönüştürmek durumunda kalabilirsiniz. Aileniz ile daha çok vakit geçirebilir. Beraber olmaktan ne kadar keyif alabildiğinizi deneyimleyebilirsiniz. Gayrimenkul konularında şans söz konusu.

Yengeç: Finansal hayatınızı değiştirmek, düzene sokmak durumunda kalabilirsiniz. Her ne kadar harcamaya meyilli olsanız da şartlar sizi durdurmaya yönelik olabilir. Kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz, kısa da olsa seyahatler yapabileceğiniz bir dönem. Kardeşler ile daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Aslan: İkili ilişkilerde yaşanan krizler iş hayatınızı etkiler durumunda olabilir. Daha istikrarlı bir dönem geçirmeye gayret edin. Maddi kazançta artış yaşanabilir. Parasal konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak: İş hayatında yaşanan bazı pürüzler bazı konulardaki inançlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Dürüstlük ve adil olmak konuları ön plana çıkabilir. Aynı zamanda da daha popülerleşeceğiniz bir dönem. Kendi motivasyonlarınızı gerçekleştirmek için gereken güç ve cesareti kendinizde bulabileceksiniz.

Terazi: Borsa gibi spekülatif platformlardan uzak durmakta fayda var. Para çıkışı yaşanabilir. Maddi sarsıntı yaşamamak için aşırı risk almaktan kaçının. İçinize yönelmek ve biraz da olsa inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Meditasyon gibi enerji çalışmaları iyi gelecektir.

Akrep: Gayrimenkul konuları ya da taşınma kaynaklı hayatınızda bazı değişiklikler yaşanabilir. Bu konulardan dolayı gerilim yaşama potansiyeli var, sakin olmakta fayda var. Gelecek planlarınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem. Sosyal hayatınızda da daha fazla göz önünde olabilirsiniz.

Yay: İletişimsel bazı problemler çalışma hayatınızda gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Direkt ve net olmanızda fayda var. Evlilik, terfi, ebeveynlik gibi sosyal statünüzü değiştirecek olaylar gündeminizde olabilir.

Oğlak: Maddi alanda yaşayabileceğiniz bazı pürüzler spor, sanat, hobi faaliyetlerinizi etkileyebilir. Yurtdışı ya da yurtdışı bağlantılı konularda, eğitim alanında kendinizi ön plana çıkarmanız olası.

Kova: Kendinizde yapacağınız bazı değişimler aileniz tarafından destek görmeyebilir. Onların etkisinde kalabilirsiniz. Müşterek kazanımlardan, mirastan ya da dava sonucu konusundan yana şanslı bir dönem.

Balık: Sebebi net olmayan bazı kuruntular, vesveseler yakın çevreniz ile gerilmenize neden olabilir. Bu şüphelerinizi onlarla paylaşmanız gerilimi azaltacaktır. Evlilik, ortaklık, dava sonucu konularında şans var.

329 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page