top of page

Kalp ve Beyin birarada!

Venüs-Neptün açısı ile haftaya başlıyoruz. İlham veren bir enerji. Bu sıkıcı günlerde içimizdeki renkleri keşfedebileceğimiz güzel bir gün ile başlıyoruz, haftaya. Sonrasında Merkür ile Jüpiter’in açısı ile fikirler ya da yargılarda sabitlik olabilir. Daha açık görüşlü olmakta ve geniş perspektiften bakmakta fayda var. Otorite figürleri ile gergin anlar yaşamaktan kaçının. Salı günü ise Merkür yönettiği İkizler burcuna geçiyor olacak. Zihinsel aktivitelerde hız, daha analitik düşünme zamanı geldi. İletişim konusunda daha rahat günler bizi bekliyor. Çarşamba günü Ay, Balık burcunda olacak. Meditasyon, inziva, kendimize dönmek, kendimizi şımartmak için çok şahane bir gün. Perşembe ise Venüs-Plüton açısı, ilişkileri dönüştürme, küslerin barışması, ilişkiyi bir üst seviyeye taşıma, romantik anlar için güzel bir gün. Bu romantik zamanları iyi değerlendirin zira Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçecek. İletişim romantizmden daha önemli hale gelecektir.


Koç: Arkadaşlarınız ile iletişim problemler yaşama riski var. Sözlerinize ve ifade biçiminize özen göstermelisiniz. İyi niyet göstermenize rağmen yaşanması potansiyel bu gerilim saklanan bazı sırların ortaya çıkmasından kaynaklı olabilir. Haftanın ortasına doğru ise tam tersi olarak iletişim konusunda güçlü olacaksınız. Yapılacak toplantılar, alınacak kararlar lehinize sonuçlanabilir. Alternatif gelir yolları arayabilirsiniz. Bu konuda şanslı bir dönemdesiniz. Kariyer hayatınızda değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Birikimlerinizi harcamaya meyilli olabilirsiniz. Bütçeyi dengeleme konusuna dikkat etmekte fayda var. İkili ilişkilerde ise iletişim daha ön planda olacak.


Boğa: Kariyer alanınızdaki bazı yargıları kırmak çabasına girebilir, kendi bakış açınızı ön plana getirmeye çalışabilirsiniz. Sosyal çevre içerisinde iletişim yoğunlaşabilir. Hobilerinize yönelebilirsiniz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Değerlendirmekte fayda var. İçinizdeki huzur ve barışçıl düşünce ve bakış açısı sayesinde size hizmet etmeyen önyargılarınızı dönüştürebilirsiniz. Bu kariyerinizde de bazı fırsatları görmenizi sağlayacak. Bunun sonucunda da gelir kaynaklarınızı tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz.


İkizler: Özellikle bu hafta boyunca göreceğiniz rüyalar zihniniz karışıklığı oranında karmaşık olacaktır. Rüyalarınızı analiz ederek zihninizi bulandıran konuları anlamaya çalışabilirsiniz. Kariyer alanında size düşen görev ve sorumlulukları keyifle ama en mükemmelini yapmaya çalışabilirsiniz. Hayatınıza ve yaptıklarınıza, aldığınız kararlara analitik bir şekilde bakabilir, geleceğinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. İçsel olarak bazı değişimler istiyor olabilirsiniz. Hayatınızı daha anlamlı kılacak adımlara gebe olabilirsiniz. Burada tek engel bazı düşünce kalıplarınız olabilir. Onları da revize etme zamanınız geldi.


Yengeç: Endişelerinizin gelecek planlarınıza engel olmasına izin vermeyin. Bu konuda dostlarınızdan destek alabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, ticaret konularında şanslı olabilirsiniz. Bilinçaltınız oldukça hareketli, zihninizi dinginleştirecek egzersizler yapmanızda fayda var. İlişkinizde vara bazı pürüzleri çözümü kavuşturmak için güzel bir hafta. Sessiz kalmak yerine kendinizi net bir şekilde ifade etmeye yönelin. Harcamalardan dolayı borç yoluna gidebilirsiniz.


Aslan: Ortaklıklar ya da ikili ilişkilerde bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir. Bundan dolayı yönünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Her ne olursa olsun sakin kalıp empati kurmaya çalışın. Sosyal

çevrenizde ise daha şanslı enerjiler var. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Gelecek planlarınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda bazı otorite figürlerinden destek görebilirsiniz.


Başak: Kariyer hayatınızla ilgili objektif bir değerlendirme yaparak bulunduğunuz konum ile hedeflerinizin örtüşüp örtüşmediği yerleri tespit edebilir ve bundan sonraki kararlarınızı buna göre analitik bir biçimde alabilirsiniz. İlişkilerinizde iletişime daha çok önem vereceğiniz bir dönem. Fikirlerinizin dinlenmesi ve fikirleriniz ile ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Bunun için şanslı olacaksınız.


Terazi: Metafizik, kişisel gelişim, felsefi konulara daha fazla merak ile yaklaşabilir. Yeni bir dil öğrenmek isteyebilir. Seyahat planları yapabilir ya da yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Uzak yerlerdeki kişiler ile iletişiminiz artabilir. Uzak mesafeli bir ilişkiyi devam ettirmeye çalışabilirsiniz. Ticari yönde şanslı konumdasınız.


Akrep: Bütçenizi analitik bir bakış açısı ile ele almak iyi olabilir. Gelir-gider dengenizi hesaplayabilir, buna göre bazı kararlar alabilirsiniz. Okült konulara merak salabilir, bu konular ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişim becerilerinizi, beklentileriniz değiştirme yoluna gidebilir. Olaylara ve kişilere daha analitik yaklaşmaya özen gösterebilirsiniz. Böylelikle göremediğiniz bazı noktalar aydınlanacaktır.


Yay: İlişkilerde iletişim ön plana çıkıyor. Entelektüel paylaşımlar sizi fazlasıyla memnun edecektir. Özellikle partneriniz ile ortak merak konularınızı buluyor olmak ilişkinizi güçlendirecek bir aktivite olacaktır. Varsa ortaklarınız ile işiniz ile ilgili sağlam kararlar alabilirsiniz. Bu anlamda duygular daha fazla derinleşebilir fakat duyguları göstermekten ziyade mantık çerçevesinde kalmayı tercih edebilirsiniz. Beklentilerinizi partneriniz ile paylaşmayı ihmal etmeyin.


Oğlak: Çalışma hayatınızda daha fazla sosyalleşeceğiniz, daha fazla iletişim kuracağınız bir dönem. Günlük hayatınızda da etrafınızdakilerle daha fazla entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Söylemek istediklerinizi belli filtrelerden geçirerek söylemeyi ihmal etmeyin. İçinizde biriktirdiğinizde olmadık yerde olmadık çıkışlar yapma potansiyeliniz olduğunu unutmayın. Ofisinizi ya da çalışma alanınızı güzelleştirme konusunda bazı kararlar alabilirsiniz. Ufak dokunuşlar iyi gelecektir. Yeme-içme konusunda aşırıya kaçmamaya çalışın.


Kova: Sportif faaliyetler ya da sanatsal becerileriniz ile alakalı bazı adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Borsa gibi spekülatif konulara merak salabilirsiniz. Bu konuda bazı araştırmalar yapmanızda fayda var. Çocuklarınız ile bol iletişim içerisinde olabilir, aktif bir flört hayatınız olabilir. Partneriniz ile iletişim halinde olmaktan keyif alacağınız bir dönem. İlerleyen dönemler için yapmaktan keyif duyacağınız aktiviteleri planlayabilirsiniz.


Balık: Aile ile iletişim ön planda olacak. Ev ile ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Geçmiş yaşantılarınızdan yola çıkarak tecrübeleriniz ışığında geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Bu aralar anılarınız zihninizi daha çok meşgul edebilir. Ev ile ilgili dekorasyon tarzı ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Alım satım işleri ile ilgili konuşmalar yapabilirsiniz.

122 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Haftaya Güneş-Plüton açısı ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koyma konusunda çekindiğiniz, ürettikleriniz ve başardıklarınızı gösterdiğiniz konuları artık güçlü bir şekilde savunabilir, sunabilirsiniz.

bottom of page